Zapraszamy Państwa do Willi u Siarosia w Zakopanem

Oferujemy noclegi o wysokim standardzie. Przestępując progi naszego domu, postaramy się, aby pobyt Państwa u nas ( bez względu na pogodę ) był niezapomniany.

Pokoje i wnętrze willi wykonane jest z drewna i kamienia – materiałów charakterystycznych dla Podhala. Dom zdobią serwetki , wiejskie chodniki oraz rzeźby – dzieła miejscowych artystów.

Nasza willa położona jest w centrum Kościeliska – wsi położonej u podnóża Tatr. Z okien rozpościera się widok na malowniczą górską panoramę. Razem z naszymi gośćmi, codziennie jesteśmy świadkami, jak krajobraz Tatr zmienia się na tle nieba .

Przygotowaliśmy dla Państwa kwatery – przestronne pokoje, apartamenty, a dla ceniących sobie prywatność samodzielny domek .

Zadbaliśmy także o miejsce do wypoczynku i relaksu. Zapraszamy do korzystania z sauny. W sali kominkowej połączonej z aneksem kuchennym, możecie przygotować ciepły posiłek, napić się aromatycznej kawy i pysznej herbaty. Sala kominkowa stała się doskonałym miejscem do integracji dorosłych i dzieci.

Teren wokół domu – ogród, plac zabaw, boisko do gry w kometkę, miejsce do grillowania oraz oczko wodne – przygotowaliśmy z myślą o Turystach.

Willa u Siarosia to rodzinny dom górali o przydomku SIAROŚ. Pensjonat prowadzony jest przez Agatę i Jacka Nędzów oraz ich dzieci .

Towarzyszą nam czworożni przyjaciele – mopsy, buldog angielski, kot, szczurzyca, króliki oraz papuga. Wszystkie zwierzaki są przyjaźnie nastawione do naszych gości.

W naszym domu najważniejszymi gośćmi są DZIECI. To one pomagają nam w stworzeniu rodzinnej atmosfery, wprowadzają dużo życia do naszego domu.

Cieszymy się, gdy nasi Goście ponownie nas odwiedzają, a za wszystkie dowody sympatii ( wpisy do księgi gości oraz podziękowania, prezenty) bardzo dziękujemy!!!